Niepubliczne Przedszkole Kot Filemon w Lublinie,
ul. Krańcowa 3

  • strona główna

Niepubliczne Przedszkole Kot Filemon - REKRUTACJA NA ROK 2022/23 OTWARTA!

Godziny otwarcia: 6:30 - 17:30

Adres: ul. Krańcowa 3, 20-443 Lublin

Wiek dziecka: 2,5 - 6 rok życia


Opłaty 2021/2022:

Wpisowe - 400 zł bezzwrotna jednorazowa opłata

Czesne miesięczne - 500 zł, dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego mogą zostać zwolnione z opłat

Czesne miesięczne nie ulega obniżeniu w przypadku braku obecności dziecka w placówce.

Wyżywienie - 13 zł dziennie

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu opłacie nie podlega wyżywienie.

Zajęcia dodatkowe, realizowane poza podstawą wychowania przedszkolnego - 50 zł miesięcznie


Opłaty 2022/2023:

Wpisowe - 400 zł bezzwrotna jednorazowa opłata

Czesne miesięczne - 500 zł, dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego mogą zostać zwolnione z opłat

Czesne miesięczne nie ulega obniżeniu w przypadku braku obecności dziecka w placówce.

Wyżywienie - 13 zł dziennie

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu opłacie nie podlega wyżywienie.

Zajęcia dodatkowe, realizowane poza podstawą wychowania przedszkolnego - 70 zł miesięcznie


Wyprawka, zapewniania przez rodzica i dostosowana do potrzeb dziecka: chusteczki nawilżane, chusteczki uniwersalne suche, płatki kosmetyczne, pieluchy, krem z filtrem/nawilżający. Artykuły higieniczne należy uzupełniać z początkiem każdego miesiąca, pieluchy po informacji od Opiekuna prowadzącego grupę.

Wyposażenie półeczki w szatni: ubranie na zamianę - skarpetki, spodenki, długie spodnie/getry x2, koszulki z krótkim rękawem x2, koszulka z długim rękawem), kapcie, jeżeli dziecko używa. 

Dnia wolne w placówce: Kalendarz zawierający informację o dniach wolnych, w których placówka jest zamknięta udostępniany jest do informacji rodziców na początku każdego roku żłobkowego/przedszkolnego oraz znajduje się na tablicy informacyjnej każdej z placówek. Placówka przewiduje "wakacje" oraz "ferie zimowe".Jako Niepubliczne Przedszkole Kot Filemon przy ul. Krańcowej 3 w Lublinie działamy od września 2020 r. Gwarantujemy wysoki poziom opieki i zajęć wychowawczych oraz dydaktycznych prowadzanych przez kompetentną kadrę. Placówka wpisana jest do Rejestru Niepublicznych Placówek Miasta Lublin jak również spełnia wszelkie wymogi formalno-prawne w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego i przeciwpożarowego.

Niepubliczne Przedszkole Kot Filemon w Lublinie jest miejscem stworzonym z myślą o edukacji w kameralnych warunkach z poszanowaniem idei edukacji włączającej. Proponujemy model pracy z dziećmi uwzględniający różnorodność uczniów korzystających z przedszkola funkcjonującego w systemie edukacji formalnej. W kształceniu włączającym podkreślamy akceptację różnorodności przez świadome społeczeństwo oraz dążenie do przezwyciężania barier w zakresie uczestnictwa w ogólnodostępnym systemie kształcenia uczniów niepełnosprawnych. Kadrę tworzy zespół empatycznych, wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego. 

Nasze przedszkole dokłada wszelkich starań aby czas spędzany przez Państwa dzieci w naszym przedszkolu, był czasem radosnym i beztroskim. Kładziemy również duży nacisk na indywidualny rozwój dzieci oraz rozbudzanie i rozwijanie zdolności każdego z naszych podopiecznych. Przedszkole ciągle się rozwija, aktywnie współpracuje ze środowiskiem, dbając o wszechstronną i różnorodną ofertę. Promujemy działania społeczne, w tym edukacyjne, które dążą do włączenia dzieci z niepełnosprawnością do grupy dzieci pełnosprawnych. Wierzymy, że z powodzeniem w formie inkluzji do jednej grupy, wspólnie z uczniami sprawnymi, mogą uczęszczać dzieci o różnym stopniu i różnym rodzaju niepełnosprawności, o różnych dysfunkcjach rozwojowych, możliwościach intelektualnych, sensorycznych, emocjonalnych czy ruchowych. Zapisy do Niepublicznego Przedszkola Kot Filemon przy ul. Krańcowej 3 w Lublinie trwają przez cały rok kalendarzowy. Przyjęcie dziecka uzależnione jest od dostępności miejsc wolnych. W celu uzyskania informacji o liczbie dostępnych miejsc zapraszamy do kontaktu przez adres mailowy biuro@kotfilemonlublin.pl (w treści prosimy o zawarcie wieku dziecka) lub telefon kontaktowy 530 270 100.

Rezerwacja miejsca w Przedszkolu: Aby dokonać rezerwacji miejsca w Przedszkolu należy wypełnić kartę zgłoszenia (plik) oraz dostarczyć ją do placówki.

Aby potwierdzić zapis dziecka do Przedszkola należy uiścić opłatę rekrutacyjną/wpisowe.


KARTA ZGŁOSZENIA - pobierz

Klauzula informacyjna AB Nova.pdf

Karta Zgłoszenia Przedszkole.pdf  


Masz do Nas pytanie? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.


Niepubliczne Przedszkole Kot Filemon w Lublinie
ul. Krańcowa 3, 20-356 Lublin

e-mail: biuro@kotfilemonlublin.pl

tel. 530 270 100

facebook: Kot Filemon Lublin