Niepubliczny Żłobek Kot Filemon w Lublinie,
ul. Krańcowa 3

  • strona główna

Niepubliczny Żłobek Kot Filemon - REKRUTACJA NA ROK 2022/2023 ZAMKNIĘTA! 

Godziny otwarcia: 6:30 - 17:30

Adres: ul. Krańcowa 3, 20-356 Lublin


Opłaty 2021/2022:

Wpisowe - 400 zł bezzwrotna jednorazowa opłata

Czesne miesięczne - 1200 zł, dla osób zamieszkujących na terenie miasta Lublin - 800 zł

Czesne miesięczne nie ulega obniżeniu w przypadku braku obecności dziecka w placówce.

Wyżywienie - 13 zł dziennie

W przypadku nieobecności dziecka w żłobku opłacie nie podlega wyżywienie.

Zajęcia z języka angielskiego + rytmika - 50 zł miesięcznie


Opłaty 2022/2023:

Wpisowe - 400 zł bezzwrotna jednorazowa opłata

Czesne miesięczne - 1400 zł, dla osób zamieszkujących na terenie miasta Lublin - 1000 zł

Czesne miesięczne nie ulega obniżeniu w przypadku braku obecności dziecka w placówce.

Wyżywienie - 13 zł dziennie

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu opłacie nie podlega wyżywienie.

Zajęcia z języka angielskiego + rytmika - 70 zł miesięcznieWyprawka do żłobka, zapewniania przez rodzica i dostosowana do potrzeb dziecka: chusteczki nawilżane, chusteczki uniwersalne suche, płatki kosmetyczne, pieluchy, krem z filtrem/nawilżający. Artykuły higieniczne należy uzupełniać z początkiem każdego miesiąca, pieluchy po informacji od Opiekuna prowadzącego grupę.

Wyposażenie półeczki w szatni: ubranie na zamianę - skarpetki, spodenki, długie spodnie/getry x2, koszulki z krótkim rękawem x2, koszulka z długim rękawem), kapcie, jeżeli dziecko używa. 

Dnia wolne w placówce: Kalendarz zawierający informację o dniach wolnych, w których placówka jest zamknięta udostępniany jest do informacji rodziców na początku każdego roku żłobkowego/przedszkolnego oraz znajduje się na tablicy informacyjnej każdej z placówek. Placówka przewiduje "wakacje" oraz "ferie zimowe".


Niepubliczny Żłobek Kot Filemon w Lublinie przy ul. Krańcowej 3 od 2017r. wpisany jest do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych Miasta Lublin. Nasz Żłobek jest miejscem pełnym ciepła i radości, gdzie możecie Państwo pozostawić maluszka pod opieką serdecznych, kompetentnych opiekunek. Ogromną uwagę przykładamy do tworzenia wyjątkowych warunków, indywidualnego podejścia do każdego z dzieci, poświęcenia niezbędnej uwagi oraz rozpoznawania potrzeb i ich predyspozycji.

Gwarantujemy wysoki poziom opieki i zajęć wychowawczych oraz dydaktycznych prowadzanych przez wykwalifikowaną kadrę. Rozwijamy u dzieci umiejętności pozwalające im sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym. Poprzez zabawę dzieci uczą się umiejętności życia w grupie, kształtują postawy społeczne oraz doskonalą samodzielność. Współpracując z rodziną uczymy zaufania, życzliwości, dzielenia się i funkcjonowania w grupie. Codzienne zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości dzieci.

W pracy stosujemy nowoczesne formy i metody w oparciu o autorskie programy, które wprowadzają dzieci w bogaty świat kolorów, kształtów, słów, pojęć, a także uczuć i emocji.

Nasz żłobek dokłada wszelkich starań, aby czas spędzany przez Państwa dzieci w naszym żłobku, był czasem radosnym i beztroskim.

Zapisy do Niepublicznego Żłobka Kot Filemon przy ul. Krańcowej 3 w Lublinie trwają przez cały rok kalendarzowy. Przyjęcie dziecka uzależnione jest od dostępności miejsc wolnych. W celu uzyskania informacji o liczbie dostępnych miejsc zapraszamy do kontaktu przez adres mailowy biuro@kotfilemonlublin.pl (w treści prosimy o zawarcie wieku dziecka) lub telefon kontaktowy 530 270 100.


Rezerwacja miejsca w Żłobku: Aby dokonać rezerwacji miejsca w Żłobku należy wypełnić kartę zgłoszenia (plik) oraz dostarczyć ją do placówki.

Aby potwierdzić zapis dziecka do Żłobka należy uiścić opłatę rekrutacyjną/wpisowe.


KARTA ZGŁOSZENIA - pobierz

Pobierz kartę zgłoszeń:

Karta Zgłoszenia_zlobek.pdf  --> plik pdf do pobrania


Masz do Nas pytanie? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.


Niepubliczny Żłobek Kot Filemon w Lublinie
ul. Krańcowa 3, 20-356 Lublin

e-mail: biuro@kotfilemonlublin.pl

tel. 530 270 100

facebook: Kot Filemon Lublin